Blisko 2 promile alkoholu w organizmie miała 47-latka, która zataczając się spacerowała ze swoją 5-letnią córką. Postronna osoba widząc jej stan, zaalarmowała policję. Dziecko trafiło do pogotowia opiekuńczego.

W sobotę 18 maja około godz. 21.30 świdniccy policjanci zostali zaalarmowani, że jedną z głównych ulic miasta idzie nietrzeźwa kobieta, pod opieką której znajduje się małoletnie dziecko. Funkcjonariusze zastali idącą chwiejnym krokiem 47-letnią mieszkankę Świdnika wraz z jej 5-letnią córką. Początkowo kobieta odmawiała podania swoich danych personalnych oraz poddania się badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Dopiero po przewiezieniu do komendy „przypomniała sobie” jak się nazywa.

Badanie alkomatem wykazało blisko 2 promile alkoholu w jej organizmie. Jej dziecko trafiło do pogotowia opiekuńczego. Zebrane w sprawie materiały przekazane zostaną do sądu karnego oraz rodzinnego, który zdecyduje o konsekwencjach wobec 47-latki. Kobieta odpowiadać będzie za dopuszczenie do przebywania małoletniego dziecka w okolicznościach niebezpiecznych dla zdrowia jak również za niepodanie policjantom swoich danych.

Łęczna 20 maja

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876