Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na szczęście osoby te doznały jedynie ogólnych potłuczeń ciała.

27 lutego przed godziną 15:00 dyżurny świdnickiej policji otrzymał zgłoszenie o zderzeniu się dwóch pojazdów na ul. Piaseckiej w Świdniku. Poza policją interweniowało pogotowie i straż pożarna. Jak ustalili policjanci 70-letni mieszkaniec Lublina jadąc pojazdem marki Skoda od strony ul. Droga Męczenników Majdanka nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 45-letniej kierującej mieszkance gminy Mełgiew, która poruszała się pojazdem marki Hyundai od strony Al. Tysiąclecia w kierunku Piask.

Siła uderzenia była tak duża, że pojazd kobiety został wyrzucony na przeciwległy pas ruchu i uderzył w barierę. W wyniku zdarzenia kierujący pojazdami zostali przewiezieni do szpitala na badania. Okazało się, że doznali ogólnych potłuczeń ciała i zostali zwolnieni z placówek medycznych. Badanie alkomatem wykazało, że byli trzeźwi.

Za spowodowanie kolizji drogowej grozi kara grzywny oraz 6 punktów karnych.

Łęczna 29 lutego 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876