27-latek przyjechał rowerem do policyjnej komendy by zgłosić kradzież telefonu. Zapomniał jednak biedaczek, że jest po „kilku piwkach”. Czujni policjanci zaraz wyczuli woń alkoholu i przeprowadzili badanie trzeźwości, które wykazało prawie półtora promila alkoholu w organizmie.

Rzecz miała miejsce w Świdniku, w miniony piątek wieczorem. Młody mężczyzna, który powiadomił o kradzieży należącego do niego telefonu przyjechał na komendę rowerem. Ten zaś pozostawił przed wejściem do budynku. W trakcie rozmowy z mężczyzną policjanci wyczuli od niego wyraźną woń alkoholu, co potwierdziło przeprowadzone badanie trzeźwości, które wykazało u niego w organizmie prawie półtora promila alkoholu. Rower został zabezpieczony przez funkcjonariuszy, a jego właściciel odpowiadać będzie za wykroczenie kierowania w stanie nietrzeźwości pojazdem inny niż mechaniczny. Grozi za to areszt lub grzywna, a dodatkowo może być wobec sprawcy orzeczony na dłuższy czas zakaz prowadzenia jednośladów.

Był to brak wyobraźni, beztroska czy zwykła głupota?

Łęczna 01 czerwca 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876