Kierujący pojazdem marki volkswagen w terenie zabudowanym jechał z prędkością 170 km/godz. Zauważyli go policjanci i zatrzymali do kontroli drogowej. Od kierującego poczuli woń alkoholu. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

Policjanci ze świdnickiej drogówki zauważyli kierującego pojazdem VW Passat, który poruszał się drogą ekspresową z prędkością 170km/godz. Za popełnione wykroczenie zatrzymali go do kontroli drogowej. Okazało się, że za kierownicą pojazdu znajdował się 60-letni mieszkaniec Lublina. Badanie alkomatem wykazało ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy oraz ukarano go mandatem karnym za przekroczenie prędkości. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości 60-latek odpowie przed sądem. 

W niedzielę podczas akcji „Prędkość” policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami na okres trzech miesięcy kierowcom, którzy przekroczyli prędkość w obszarze zabudowanym powyżej 50k/godz. Byli nimi 36-latka z powiatu makowskiego oraz 42-latek z powiatu lubelskiego. W obu przypadkach kierowcy jechali za szybko o 54 km/godz.

Łęczna 07 lipca 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876