Wczoraj, 30 sierpnia około godziny 6.30 na drodze krajowej nr 12, w miejscowości Brzezice, kierujący samochodem marki Alfa Romeo zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się z ciężarówką. Po tym kolejne auta, które nie zdążyły wyhamować wpadały na miejsce zdarzenia. 48-letni kierowca alfa romeo poniósł śmierć na miejscu, dwie osoby zostały ranne.

- W miejscowości Brzezice, na krajowej 12, doszło do śmiertelnego wypadku drogowego – informuje komisarz Magdalena Szczepanowska. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń samochód marki Alfa Romeo, kierowany przez 48-letniego mieszkańca powiatu chełmskiego, jadąc w kierunku Chełma, nagle z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył z ciężarowym volvo. Potem, jadące za ciężarówką auta, najpierw osobowe Audi A3, a następnie bus marki VW, które nie zdołały wyhamować kolejno na siebie najeżdżały. Wszystkie samochody jadące w kierunku Lublina „wpadły” do rowu.W zdarzeniu ucierpiało również BMW, jadące od Piask w kierunku Chełma. Auto osobowe najeżdżając na porozbijane elementy na drodze uległa uszkodzeniu. Na szczęście kierowcy nic się nie stało.

W wyniku zdarzenia kierowca Alfa Romeo poniósł śmierć na miejscu. Kierowca samochodu ciężarowego nie odniósł żadnych obrażeń. Badanie stanu trzeźwości potwierdziło, że był trzeźwy. Do szpitala trafili również kierujący Audi oraz pasażer busa.

Na miejscu zdarzenia interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Świdniccy policjanci z udziałem prokuratora wykonali m.in. oględziny miejsca wypadku i wszystkich aut biorących udział w zdarzeniu.

Łęczna 31 sierpnia 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876