Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dziś rano na drodze ekspresowej S - 12. Kierowca samochodu ciężarowego wjechał w pojazd służby drogowej, a następnie uderzył w bariery energochłonne. Na szczęście, pomimo że w pojeździe służby drogowej znajdowało się dwóch pracowników, nikt w zdarzeniu nie odniósł obrażeń.

- Dzisiaj, 13 września po godzinie 8:40 dyżurny świdnickiej komendy odebrał zgłoszenie o zdarzeniu na drodze w kierunku Lublina tuż przed węzłem Świdnik – Zadębie – informuje starszy aspirant Elwira Domaradzka. Jak ustalili policjanci 47-letni kierowca tira wjechał w pojazd służby drogowej, który stał na lewym pasie drogowym, a następnie wjechał w bariery energochłonne.

Pojazd służby drogowej stał z przyczepą, na której znajdował się świetlny znak drogowy nakazujący jazdę po prawej stronie znaku, w pojeździe znajdowało się dwóch pracowników. Przed pojazdem kolejni pracownicy drogowi wykonywali prace porządkowe.

Oderwane podczas zdarzenia elementy dodatkowo uszkodziły pojazd nadjeżdżający z naprzeciwka. Na szczęście nikt w zdarzeniu drogowym nie ucierpiał. Kierowca pojazdu ciężarowego był trzeźwy. Został ukarany w drodze postępowania mandatowego za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Łęczna 13 września 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876