W trakcie nadchodzących wakacji linia lotnicza Small Planet będzie oferowała loty z Lublina do bułgarskiego Burgas, Heraklionu na Krecie oraz do Barcelony.

Najwcześniej wystartują loty do Barcelony, chociaż ich rozpoczęcie już kolejny raz zostało przełożone. Według wstępnych założeń rejsy do stolicy Katalonii miały się rozpocząć już pod koniec 2016 roku. Kolejny termin inauguracji wyznaczono na 1 maja, ale ostatecznie samoloty na tej trasie mają zacząć latać od 5 czerwca. Linia utrzyma połączenie do 2 października, a loty będą odbywać się w każdy poniedziałek.

Utrzymane zostanie też, znane z ubiegłego roku, połączenie z Burgas. Na największy w całej Bułgarii międzynarodowy port lotniczy z Lublina będzie można polecieć w każdy poniedziałek od 19 czerwca do 11 września. Z kolei rejsy do Heraklionu linia Small Planet będzie wykonywać w środy od 14 czerwca do 27 września.

Wszystkie te połączenia nie będą jednak tradycyjnymi lotami czarterowymi. Zrealizowane zostaną w tzw. formule czarter-mix i są adresowane zarówno do klientów biur podróży, jak i pasażerów indywidualnych. Biura podróży swoimi klientami zapełniać będą znaczącą część miejsc w samolotach lecących do Bułgarii, a z pozostałych będą mogli klienci indywidualni, którzy wypoczynek organizują sobie na własną rękę.

W ubiegłym roku tak organizowane połączenie z Burgas cieszyło się dużą popularnością. Rozszerzona w tym roku oferta na Heraklion i Barcelonę też cieszy się już sporym zainteresowaniem.

W Small Planet myślą perspektywicznie i już teraz mają ofertę na zimowe miesiące – loty do Werony. W systemie rezerwacyjnym firmy pojawiły się połączenia do miasta nad rzeką Adygą, położonego u podnóża Alp Weneckich. Poza wieloma atrakcjami turystycznymi jest to kierunek często wybierany przez pasażerów chcących wyjechać na narty – uważają w Small Planet.

Do miasta tragicznej miłości Romea i Julii będzie można polecieć raz w tygodniu od 23 grudnia do 24 lutego przyszłego roku. Loty będą odbywać się w soboty. Z lotniska w Świdniku samolot wystartuje o godz. 14.30, a w Weronie wyląduje o 16.15. Odloty z portu Villafranca przewidziano na godz. 11:55 z lądowaniem o 13.40.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876