Szybka interwencja policjantów zapobiegła tragedii. Podczas patrolu mundurowi zauważyli unoszące się kłęby dymu oraz ogień z komina jednego z domów. Funkcjonariusze natychmiast zaalarmowali mieszkańców.

Wczoraj przed godziną 18:00 podczas patrolowania miejscowości Dubeczno policjanci zauważyli kłęby dymu oraz ogień wydobywający się z komina domu jednorodzinnego. Mundurowi natychmiast skierowali się na posesję. W domu było ciemno. Policjanci próbowali zaalarmować mieszkańców o zagrożeniu. Drzwi otworzył nieświadomy zagrożenia mężczyzna. Po zaalarmowaniu natychmiast zaczął wygaszać ogień w piecu.

Funkcjonariusze wezwali również straż pożarną, która pojawiła się na miejscu bardzo szybko, neutralizując zagrożenie. Jak ustalili strażacy zapaleniu uległa sadza zgromadzona w kominie. Jej pożar realnie mógł zagrozić życiu i zdrowiu mieszkańców domu oraz doprowadzić do poważnych strat materialnych.

Łęczna 9 lutego 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876