Do grona sponsorów Górnika Łęczna dołączył PRG Linter SA – firma zajmująca się świadczeniem kompleksowych usług dla górnictwa oraz realizacją specjalistycznych robót górniczych.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 2008 r. pod nazwą LINTER-KWADRO Sp. z o.o. świadcząc usługi dla górnictwa. PRG Linter SA (od 1 grudnia 2011) zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług dla górnictwa oraz realizacją specjalistycznych robót górniczych m.in. drążeniem chodników, przebudową wyrobisk górniczych, likwidacją wyrobisk korytarzowych, transportem urobku, zabudową i konserwacją tras kolejek podwieszonych, wzmacnianiem górotworu i obudowy, zabudowywaniem rurociągów oraz sieci kablowych. Świadczone usługi sprawiają, że spółka jest ceniona na rynku i posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Firma zatrudnia około 400 specjalistów i stale się rozwija.

W ramach podpisanej umowy materiały promujące nowego sponsora będą eksponowane w mediach klubowych oraz na stadionie Górnika podczas meczów Nice I Ligi. Umowa będzie obowiązywała przez cały sezon 2017/2018.

W pierwszym meczu nowego sezonu Nice I Ligi piłkarze z Łęcznej przegrali na wyjeździe z Odrą Opole 0:3. Na szczęście zielono-czarni nie załamali się fatalną inauguracją sezonu i w pierwszym spotkaniu po powrocie na stadion w Łęcznej drużyna Tomasza Kafarskiego pokazała się z lepszej strony i pokonała Zagłębie Sosnowiec 2:1. Po dwóch kolejkach drużyna z Łęcznej zajmuje z 3 pkt 11. miejsce w tabeli.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876