Podczas minionego weekendu dwaj koledzy w wieku 29 i 31-lat wspólnie spożywający alkohol zostali zatrzymani za jazdę w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo starszy z nich ma aktualny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

W sobotnie popołudnie dyżurny komendy z Łęcznej został poinformowany, że w miejscowości Rogóźno samochód wpadł do rowu. Patrol znalazł w rowie opuszczony pojazd marki Honda Civic. Policjanci ustalili, że kierujący hondą przebywał na jednej z działek w miejscowości Krasne. Jak się okazało pod wskazanym adresem od piątku trwała libacja alkoholowa, w której brało udział trzech mieszkańców Lublina. Dwóch mężczyzn w sobotnie popołudnie wyszło z domku i postanowiło udać się do Lublina, pijany kierowca wypadł z drogi i wylądował w rowie. W godzinach wieczornych policjanci na terenie gminy Ludwin zatrzymali 31-letniego mieszkańca Lublina, który w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Świadek zdarzenia rozpoznał zatrzymanego mężczyzna jako kierującego pojazdem.

Następnego dnia w godzinach wieczornych wpadł trzeci uczestnik libacji. W miejscowości Stoczek doszło do zdarzenia drogowego w którym kierujący pojazdem marki Skoda stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi na pobocze, a następnie na pole, z którego nie mógł wyjechać. Świadek zdarzenia wyczuł woń alkoholu od kierującego. 29-letni mieszkaniec Lublina został poddany badaniu na zawartość alkoholu. Jak się okazało w organizmie miał prawie 3 promile alkoholu. Kierujący posiadał również czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Teraz obaj koledzy odpowiedzą przed sądem za popełnione przestępstwa.

Łęczna 5 marca

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876