Leszek Włodarski, jako pierwszy oficjalnie ogłosił w Dzienniku Wschodnim oraz na jednym z portali internetowych, że będzie kandydować na fotel burmistrza Łęcznej.

L. Włodarski od trzech lat jest zastępcą burmistrza Łęcznej. Jak deklaruje w mediach, nie jest kandydatem żadnej partii politycznej i liczy na poparcie mieszkańców miasta. Uważa, że dobrze zna problemy i potrzeby Łęcznej oraz ma pomysły jak je rozwiązać. Chce kontynuować prace związane z modernizacją ulic w mieście i dróg wiejskich. Chciałby rozwiązać problemem niewystarczającej liczby miejsc parkingowych w Łęcznej. W przeciwieństwie do obecnego burmistrza widzi braki w obecnej aktywności kulturalnej, chciałby też więcej imprez sportowych w mieście.

Leszek Włodarski ma 39 lat. Przed pracą w ratuszu przez 5 lat pełnił funkcję wicedyrektora, a następnie dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Łęcznej. Jest żonaty, ma dwoje dzieci w wieku 8 i 10 lat.

Chwilę po ogłoszeniu startu w wyborach znaleźli się już zajadli przeciwnicy, będący fanatycznymi zwolennikami innych osób. Od zaraz zaczęli też „bezinteresownie” obszczekiwać nowego kandydata.

Łęczna 12 czerwca

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876