29-letni kierowca seata podczas wykonywania manewru wyprzedzania zahaczył swoim lusterkiem zewnętrznym o lusterko zewnętrzne pojazdu skoda. Jak się okazało kierowca seata miał prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Do zdarzenia doszło po godzinie 22:00 w miejscowości Stoczek. Sprawca próbował oddalić się z miejsca zdarzenia, jednak 56-letni kierowca skody zmusił go do zatrzymania. 29-latek na początku chciał nakłonić poszkodowanego aby nie zgłaszał sprawy na policję. W trakcie rozmowy uczestnik zdarzenia wyczuł od podejrzanego o spowodowanie kolizji silną woń alkoholu i wyjął mu kluczyki z pojazdu.

Podejrzenia kierowcy skody potwierdziły się po przyjeździe patrolu policji. Kierowca seata wydmuchał prawie 3 promila alkoholu, dodatkowo okazało się, że ma zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. 29-letni mieszkaniec gm. Chełm wskazał, że to nie on kierował samochodem, tylko małoletnia pasażerka, która w ogóle nie posiada uprawnień i umiejętności kierowania samochodami. Nietrzeźwy podejrzany został zatrzymany przez łęczyńskich mundurowych i osadzony w policyjnym areszcie. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

Łęczna 5 września 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876