Kobieta widząc poczynania na drodze kierowcy motoroweru, powiadomiła o tym służby ratunkowe, udaremniając jednocześnie pijanemu kierowcy dalszą jazdę. Motorowerzysta na prostym odcinku drogi przewrócił się i nie był w stanie się podnieść.

- Dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu być może nie doszło do tragedii na drodze z udziałem kompletnie pijanego kierującego motorowerem, który miał wyraźne problemy z utrzymaniem prostego toru jazdy – stwierdziła sierżant sztabowy Izabela Zięba. Z relacji zgłaszającej wynikało, że na terenie gminy Puchaczów 57-letni kierowca jadąc jednośladem na prostym odcinku drogi przewrócił się i nie był w stanie się podnieść. Sądząc po stylu jazdy był on pijany. Od kierującego była wyczuwalna woń alkoholu. Gdy na miejscu pojawili się policjanci, potwierdzili przypuszczenia zgłaszającej.

Okazało się, że kierujący motorowerem miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Wkrótce mężczyzna odpowie za swoje niezgodne z prawem zachowanie przed sądem.

 

Łęczna 03 grudnia 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876