Uszkodzeniem wiaty na wózki sklepowe zakończyła się jazda 23-letniego kierowcy bmw, który chciał się popisać przed partnerką „kręceniem bączków” pod łęczyńskim sklepem. Oprócz kary tysiąca złotych grzywny czeka go zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres 6 miesięcy.

Doszło do tego w miniony weekend około godz. 18.30. Policjanci zauważyli, że na parkingu zamkniętego w tym czasie hipermarketu w Łęcznej kierowca BMW "kręcił bączki" i w pewnym momencie uderzył w wiatę na wózki sklepowe powodując jej uszkodzenie. Ponadto poza 23-letnim kierowcą w samochodzie znajdowała się jego partnerka.

Jak się okazało młody kierowca był już kilkukrotnie karany za łamanie przepisów w ruchu drogowym. Policjanci skierowali do sądu wniosek o ukaranie mężczyzny. Ponadto funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 23-latka i dowód rejestracyjny samochodu.

Wczoraj kierowca usłyszał zarzuty stworzenia zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i używania pojazdu w sposób zagrażający bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Mężczyzna przyznał się do winy i poddał się dobrowolnie karze grzywny w wysokości 1000 złotych oraz czeka go zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres 6 miesięcy.

Jak sam oświadczył, już zakupił rower, aby dojeżdżać do pracy. Mógłby też wziąć kilka lekcji nauki jazdy, bo jak widać jego wyobrażenia o swoich umiejętnościach jazdy odbiegają od rzeczywistych umiejętności.

Łęczna 24 marca 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876