26 letni mieszkaniec gminy Cyców kierując Jeepem wypadł z drogi, uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie wjechał w dom.

20 maja po godzinie 13.00 łęczyńscy policjanci zostali zaalarmowani, że w miejscowości Kopina, w gminie Cyców samochód osobowy wjechał w dom. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Jeepem nie dostosował prędkości do warunków ruchu po czym zjechał z drogi, uszkodził ogrodzenie posesji, a następnie wjechał w drewniany dom.

W poniedziałek 6 maja doszło do wypadku z udziałem 13-latka, który jadąc hulajnogą elektryczną nagle stracił panowanie nad pojazdem i potrącił 59-letnią pieszą.

Blisko 15 000 złotych straciła 47 letnia mieszkanka gminy Spiczyn po tym jak chciała sprzedać naszyjnik.

Do policjantów z łęczyńskiej komendy zgłosił się 47 letnia mieszkanka gminy Spiczyn. Poinformował funkcjonariuszy, że padł ofiarą oszusta na popularnym portalu ogłoszeniowym olx.

67 letnia mieszkanka powiatu łęczyńskiego padła ofiarą oszustów i straciła ponad 260 tysięcy złotych. Kobieta wyjaśniła, że w połowie stycznia na portalu społecznościowym Facebook znalazła reklamę. Wynikało z niej, że popularny prezenter telewizyjny znacznie wzbogacił się dzięki inwestycjom ogłaszającej się firmy. Reklama ta zawierała formularz kontaktowy. Wystarczyło dokonać wpłaty tysiąca złotych aby móc zarabiać na inwestycjach.

Ponad promil alkoholu i dożywotni zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi miał 39 letni motorowerzysta zatrzymany przez policjantów z łęczyńskiej drogówki. W takim stanie podróżował wraz ze swoim nastoletnim synem.

Do zdarzenia doszło 13 września około godziny 16.00 w miejscowości Garbatówka gmina Cyców. Policjanci z łęczyńskiej drogówki zauważyli motorowerzystę. Postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Na widok radiowozu wjechał na teren jednej z posesji i próbował oddalić się od pojazdu. Natychmiast został zatrzymany.

Do policjantów z łęczyńskiej komendy zgłosiła się 48-letnia mieszkanka powiatu łęczyńskiego, która opowiedziała o zachowaniu syna wobec niej. 17-latek znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją matką.

Do Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej zgłosiła się 48-letnia mieszkanka powiatu łęczyńskiego, która poinformowała policjantów o zachowaniu syna wobec niej. Jak się okazało 17-latek od ponad pól roku znęcał się nad swoją matką zarówno fizycznie jak i psychicznie. Nastolatek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie pożaru autokaru, który spłonął w Nowym Stręczyn, w gminie Cyców. W momencie zapłonu w pojeździe podróżowała wycieczka szkolna ze Szkoły Podstawowej w Lublinie.
W chwili pożaru w autobusie oprócz kierowcy znajdowało się 40 dzieci, opiekunowie oraz przewodnik. Na szczęście, dzięki szybkiej reakcji i zdecydowanym działaniom wszystkich obecnych, nikt nie odniósł obrażeń. Wszystkie osoby zdołały samodzielnie ewakuować się z pojazdu.

16 grudnia Państwowy Instytut Weterynarii w Puławach potwierdził, że próbki pobrane poprzedniego dnia w gospodarstwie hodowli kaczek w Kaniwoli, gm. Ludwin wykazały obecność wirusa HPAI podtyp H5N1 tj. wysoce zjadliwą grypę ptaków. W gospodarstwie chodowano 39 644 kaczek.

14 grudnia br. doszło do wypadku drogowego w Nadrybiu-Wieś w gm. Puchaczów. Doszło tam do czołowego zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym. W jego wyniku jedna osoba została ranna.

Miejsce zdarzenia zabezpieczyły jednostki straży pożarnej i policji. Ranny trafił do szpitala.

Tuż przed weekendem majowym doszło do śmiertelnego zdarzenia na drodze. 61-letni kierowca fiata seicento około godziny 19:30 uderzył w słup energetyczny w Wólce Cycowskiej.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 7 maja. Mieszkaniec gm. Łęczna, kierujący motorowerem marki Junak podczas wykonywania manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia z toyotą. W wyniku tego zdarzenia do szpitala z obrażeniami został przetransportowany kierowca i pasażerka jednośladu.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876