Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży puszki z pieniędzmi, która znajdowała się w jednym ze sklepów. Łupem złodzieja padło około 1000 zł. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał.

W środę do Komendy Powiatowej Policji w Świdniku zgłosiła się właścicielka sklepu spożywczego ze Świdnika, która złożyła zawiadomienie o tym, że jeden z klientów podczas zakupów zabrał z lady puszkę należącą do fundacji, w której znajdowały się datki w kwocie ok. 1000 zł. Całość zdarzenia została zarejestrowana przez kamery monitoringu.

Policjanci ustalili dane sprawcy i jeszcze tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany. Okazał się nim być 50-letni mieszkaniec Świdnika. W chwili zatrzymania miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. 50-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Z uwagi na upojenie alkoholem dopiero 19 marca możliwe było przeprowadzenie z nim czynności.

Został przedstawiony mu zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Teraz odpowie przed sądem. W przeszłości był już karany za kradzieże, więc będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

 

Łęczna 21 marca 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876