Z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala 36-latek, który dachował pojazdem na drodze w miejscowości Struża Kolonia. Chwilę wcześniej policjanci otrzymali sygnał od innych uczestników ruchu drogowego, że kierowca ten jedzie tzw. „wężykiem” i wyprzedza niezgodnie z przepisami inne pojazdy.

Po godzinie 13 świdniccy policjanci otrzymali informację, że drogą krajową nr 12 od strony Chełma jedzie kierujący pojazdem marki Citroen, który popełnia wykroczenia w ruchu drogowym a tor jazdy kierującego może wskazywać, że jest nietrzeźwy. Natychmiast na miejsce skierowano najbliższy patrol. W czasie dojazdu na interwencję mundurowi zastali opisywany pojazd rozbity poza drogą. Obok pojazdu znajdował się nieprzytomny mężczyzna. Od razu udzielono mu pomocy oraz wezwano karetkę.

Jak wstępnie ustalili policjanci kierującym pojazdem był 36-letni mieszkaniec Chełma. Poruszał się samochodem w kierunku Lublina. W pewnym momencie kierujący skręcił w lewo i uderzył w przydrożny rów, a następnie pojazd dachował. Siła uderzenia była bardzo duża. Kierujący został z zabrany do szpitala a jego stan jest ciężki. Wstępne badanie krwi wykazało blisko 3 promile. Teraz policjanci będą dokładnie wyjaśniać okoliczności zdarzenia.

Łęczna 24 lutego

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876