loading...

Zatrzymaniem 27-latka poszukiwanego listem gończym zakończyły się zakupy w galerii policjanta z VI komisariatu. Funkcjonariusz zapamiętał wizerunek mężczyzny, bo dzień wcześniej na komisariacie przeglądał dokumenty związane z tą sprawą.

Zdarzenie miało miejsce w minioną sobotę. Policjant pełniący na co dzień służbę w VI komisariacie tego dnia przebywał wraz z rodziną na zakupach w jednej z lubelskich galerii handlowych. W pewnej chwili jego uwagę przykuł młody mężczyzna, który ze swoimi sprawunkami kierował się w stronę kasy. Funkcjonariusz, który zajmuje się pracą operacyjną w komisariacie, skojarzył mężczyznę z wizerunkiem poszukiwanego listem gończym 27-latka. Jak się okazało, dzień wcześniej podczas pracy na komisariacie przeglądał materiały dotyczące tej sprawy i zdjęcie poszukiwanego 27-latka utkwiło w jego pamięci.

Funkcjonariusz nie mając żadnych wątpliwości, że to jest ten, którego poszukują policjanci, zatrzymał 27-latka. O całym zdarzeniu natychmiast poinformował dyżurnego, który wysłał na miejsce patrol. Okazało się, że zatrzymany lublinianin poszukiwany jest listem gończym za zmuszenie do określonego zachowania poprzez stosowanie przemocy lub groźby. Ponadto mężczyzna znany jest miejscowym stróżom prawa za inne wcześniejsze konflikty z prawem.

27-latek ma do odbycia karę 10 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna już został zawieziony w konwoju do Aresztu Śledczego w Lublinie, gdzie odbędzie zasłużoną karę.

Z kraju i ze świata

loading...

Ciekawostki

loading...

Wydarzenie kulturalne

loading...

Sport w regionie

loading...

Gospodarka

loading...

Społeczństwo

loading...

Hyde Park

loading...

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876