loading...

Rzeczniczka wojewody lubelskiego Agnieszka Strzępka poinformowała, że na terenie województwa lubelskiego mamy trzy nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Dotyczą one osoby w sile wieku z powiatu chełmskiego, osoby w średnim wieku z powiatu lubelskiego i osoby w sile wieku z powiatu kozienickiego (woj. mazowieckie), która aktualnie przebywa w Lublinie.

Tak więc na terenie województwa lubelskiego jest 25/1 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia koronawirusem jest 19 osób. 1714 osób objęto kwarantanną, a 5146 jest pod nadzorem epidemiologicznym.

W całym kraju zanotowano 70 nowych udokumentowanych zakażeń, więc liczba chorych wynosi 355 osób. Ponadto 871 osób jest w szpitalach, a grono objętych kwarantanną wynosi już ok. 30 tysięcy osób.

Na świecie stwierdzono już ponad 200 tysięcy przypadków zakażenia wirusem COVID-19. Według danych nie żyje około 9 tysięcy pacjentów.

Łęczna 20 marca 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Z kraju i ze świata

loading...

Ciekawostki

loading...

Wydarzenie kulturalne

loading...

Sport w regionie

loading...

Gospodarka

loading...

Społeczństwo

loading...

Hyde Park

loading...

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876