loading...

Na terenie województwa lubelskiego mamy osiem nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych – poinformowała Agnieszka Strzępka, rzecznik wojewody lubelskiego.

Potwierdzone zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą: dwóch mężczyzn w przedziale wieku 0-20 lat z powiatu bialskiego, którzy mieli styczność z przypadkiem potwierdzonym; trzech kobiet w wieku powyżej 60 lat z powiatu bialskiego, które miały styczność z przypadkiem potwierdzonym; mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu bialskiego, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym; kobiety w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu krasnostawskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym; mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu krasnostawskiego, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym.

Do tej pory w woj. lubelskim odnotowano 820 przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 20 chorych, a wyzdrowiało 582 pacjentów. W kwarantannie znajduje się już 7,6 tysiąca osób. Najwięcej, ponad 100 osób, jest chorych w powiecie bialskim.

W kraju zanotowano 299 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Zmarło 5 chorych.

Łęczna 13 lipca 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Z kraju i ze świata

loading...

Ciekawostki

loading...

Wydarzenie kulturalne

loading...

Sport w regionie

loading...

Gospodarka

loading...

Społeczństwo

loading...

Hyde Park

loading...

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876