loading...

W sobotę na drogach województwa lubelskiego doszło do ośmiu wypadków drogowych, w których 7 osób odniosło obrażenia a jedna zmarła. W niedzielę przed południem doszło do kolejnego, tragicznego w skutkach wypadku.

Wczoraj po godz. 19:00 doszło do śmiertelnego wypadku w miejscowości Sulów w powiecie kraśnickim. Jak wynika z ustaleń policjantów kierujący samochodem marki Renault Master najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Niestety na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Pieszy to 54-letni mieszkaniec powiatu kraśnickiego. Kierujący renault 39 letni mężczyzna w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Wczoraj rano doszło również do śmiertelnego wypadku w miejscowości Markuszów na trasie S-17. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym potrącił 43-letnią mieszkankę gm. Kurów. Kobieta zatrzymała pojazd na pasie awaryjnym, a następnie wysiadła z zaparkowanego forda i weszła na jezdnię wprost pod koła ciężarówki. Kierowca dafa próbował zjechać na pas zieleni, jednak nie udało się uniknąć uderzenia. Kobieta zmarła na miejscu zdarzenia. Samochodem ciężarowym kierował 51-letni obywatel Ukrainy.

Łęczna 14 września 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Z kraju i ze świata

loading...

Ciekawostki

loading...

Wydarzenie kulturalne

loading...

Sport w regionie

loading...

Gospodarka

loading...

Społeczństwo

loading...

Hyde Park

loading...

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876