loading...

Tylko przez ostatni weekend (18-20 września) policjanci z lubelskiej drogówki zatrzymali 19 praw jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.

Wzmożone kontrole prowadzone były już od piątku, kiedy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie prowadzili akcję „Kaskadowy pomiar prędkości”. W swoich działaniach skupili się przede wszystkim na osobach rażąco naruszających zasady bezpiecznej jazdy. Prowadzone były kontrole prędkości, sprawdzana była trzeźwość kierujących oraz stan techniczny pojazdów. Podczas prowadzonych działań znaczącą rolę pełnili policjanci grupy „SPEED”, dla których priorytetem było ujawnianie szczególnie niebezpiecznych zachowań.

Od piątku do niedzieli policjanci stwierdzili blisko 550 wykroczeń. Niezmiennie większość z nich dotyczyła nadmiernej prędkości. Funkcjonariusze zatrzymali, aż 19 praw jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. Dodatkowo policjanci złapali 4 kierujących pod wpływem alkoholu. Jednym z nich był 22-latek, który prawo jazdy otrzymał zaledwie kilku miesięcy temu. Mężczyzna spowodował kolizję na Alejach Zygmuntowskich, mając w organizmie promil alkoholu.

Łęczna 21 września 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Z kraju i ze świata

loading...

Ciekawostki

loading...

Wydarzenie kulturalne

loading...

Sport w regionie

loading...

Gospodarka

loading...

Społeczństwo

loading...

Hyde Park

loading...

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876