loading...

W miniony weekend policjantom udało się udaremnić dwóm kierowcom dalszą jazdę, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę pomimo wcześniej spożytego alkoholu.

W piątkowy wieczór, 61-letni mieszkaniec gm. Hanna, podczas kontroli drogowej w m. Szuminka miał w organizmie ponad promil alkoholu. Kolejny kierowca „na podwójnym gazie” to 19-latek z Włodawy, który jechał hondą mimo prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz obydwaj kierowcy za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

W piątek wspólny patrol włodawskich policjantów i funkcjonariuszy straży granicznej zatrzymali do kontroli w m. Szuminka auto marki Volkswagen Passat. Jak wykazało badanie alkomatem, 61-letni mieszkaniec gm. Hanna, miał w organizmie ponad promil alkoholu. To jednak nie jedyny kierowca, który minionego weekendu zdecydował się wsiąść za kierownicę swojego auta pomimo wcześniej spożytego alkoholu. W sobotnią noc, na ul. Lubelskiej we Włodawie policjanci patrolówki zatrzymali do kontroli pojazd m-ki Honda Civic. Uwagę mundurowych przykuł uszkodzony tylny zderzak pojazdu. Jak się okazało, 19-latek z Włodawy miał w organizmie prawie 1,5 alkoholu, a na dodatek nie miał przy sobie prawa jazdy.

Z kraju i ze świata

loading...

Ciekawostki

loading...

Wydarzenie kulturalne

loading...

Sport w regionie

loading...

Gospodarka

loading...

Społeczństwo

loading...

Hyde Park

loading...

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876