loading...

Handel w niedziele wciąż budzi w Polakach duże emocje. Z ostatniego sondażu wynika, że w tej sprawie jesteśmy wyjątkowo podzieleni. Największa grupa badanych chciałaby jednak do powrotu zakupów w każdą niedzielę.

Polacy mają skrajnie różne opinie co do niedzielnego zakazu handlu, wynika z sondażu Instytut Badań Pollster na zlecenie „Super Expressu”.

Najwięcej, bo 33 proc. ankietowanych, opowiedziało się za przywróceniem handlu we wszystkie niedziele. Ale 25 proc. opowiada się za czymś przeciwnym, chce zakazu handlu - i to obejmującego wszystkie niedziele.

Zdaniem 24 proc. respondentów, sklepy powinny być otwarte w dwie niedziele w miesiącu, a według 13 proc. - tylko w jedną.

Z sondażu wynika jednak, że 57 proc. Polaków jest za cofnięciem zmian obowiązujących już w tym roku i chce kupować bez przeszkód w każdą niedzielę lub przynajmniej w dwie niedziele w miesiącu.

Łęczna 15 września 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Z kraju i ze świata

loading...

Ciekawostki

loading...

Wydarzenie kulturalne

loading...

Sport w regionie

loading...

Gospodarka

loading...

Społeczństwo

loading...

Hyde Park

loading...

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876