loading...

Według najnowszego sondażu dotyczącego epidemii koronawirusa aż 59,9 proc. badanych oczekuje od rządu działań polegających na promocji szczepień, a także wprowadzeniu ograniczeń dla osób, które nie przyjęły szczepionki przeciwko koronawirusowi.

Niewielu mniej, bo 53,1 proc. ankietowanych, chce iść o krok dalej. Badani uważają, że rząd powinien podjąć natychmiastowe kroki w celu zahamowania pandemii koronawirusa w Polsce, w tym wprowadzić lokalne lockdowny.

Kolejne 42,5 proc. respondentów opowiada się za rozwiązaniem proponowanym przez posłów PiS, którzy chcą by pracodawca mógł sprawdzić, czy dany pracownik jest zaszczepiony przeciwko koronawirusowi. Najmniej zwolenników ma pomysł zamknięcia szkół i wysłania dzieci na nauczanie zdalne. Za takim sposobem walki z pandemią koronawirusa opowiedziało się zaledwie 21,9 proc. badanych.

9,9 proc. ankietowanych uważa, że „nie trzeba robić nic” w walce z pandemią koronawirusa, z kolei 2,1 proc. badanych w sondażu nie ma zdania w tej kwestii.

Najnowszy sondaż na zlecenie „Rzeczpospolitej” przeprowadziła pracownia IBRiS w dniach 19-20 listopada. W badaniu wzięła udział reprezentatywna grupa 1100 respondentów, skorzystano z metody CATI - wywiadu telefonicznego, wspomaganego komputerowo.

 

Łęczna 22 listopada 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Z kraju i ze świata

loading...

Ciekawostki

loading...

Wydarzenie kulturalne

loading...

Sport w regionie

loading...

Gospodarka

loading...

Społeczństwo

loading...

Hyde Park

loading...

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876