loading...

Dzisiaj o godzinie 10.40 autokar z dziećmi zderzył się z ciężarówką. Wypadek wydarzył się w Tenczynie na DK7. Poszkodowanych zostało ponad 40 osób, w tym sześcioro jest ciężko rannych. Droga między Lubniem a Rabką jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło o godz. 10.40 na drodze krajowej nr 7 między Rabką-Zdrój a Myślenicami. Autobus z dziećmi zderzył się czołowo z ciężarówką i samochodem osobowym. Autokarem podróżowała grupa siódmoklasistów ze szkoły nr 261 w Warszawie-Wilanowie. Grupa wracała z obozu w Zakopanem. Planowali jeszcze zwiedzanie Krakowa, a dzisiaj wieczorem mieli wrócić do stolicy.

Sześć osób zostało ciężko rannych w wypadku. Dwoje uczniów trafiło do szpitala w Krakowie-Prokocimiu - jedno karetką, drugie śmigłowcem. Do szpitala w Krakowie przetransportowany został także kierowca autobusu. Kierujący ciężarówką jest w szpitalu w Nowym Targu. 16 osób odniosło obrażenia wymagające pomocy lekarza. 24 lekko ranne osoby trafiły do pobliskiego gimnazjum, gdzie zostanie udzielona im pomoc psychologiczna.

Dwie osoby były uwalnianie z samochodu osobowego i ciężarowego za pomocą specjalistycznego sprzętu.

Z kraju i ze świata

loading...

Ciekawostki

loading...

Wydarzenie kulturalne

loading...

Sport w regionie

loading...

Gospodarka

loading...

Społeczństwo

loading...

Hyde Park

loading...

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876