loading...

Podczas uroczystej zbiórki, która odbyła się w sali konferencyjnej KWP z lubelskim garnizonem pożegnał się inspektor Robert Szewc dotychczasowy Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie. Rozkazem Komendanta Głównego Policji obowiązki nowego szefa lubelskich funkcjonariuszy zostały powierzone insp. Arturowi Bieleckiemu.

Insp. Artur Bielecki pełnił dotychczas obowiązki I zastępcy w Kielcach.

Za dotychczasową służbę na Lubelszczyźnie i ponad dwuletni okres dowodzenia lubelskim garnizonem insp. Robertowi Szewcowi podziękował Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Kamil Bracha. Komendant przypominając ścieżkę zawodowej kariery insp. Szewca, podkreślił, że jest to efekt jego doświadczenia, nie tylko jako oficera, ale przede wszystkim jako bardzo dobrego przełożonego. Dlatego zdobyta przez lata wiedza i doświadczenie komendanta, będą potrzebne do pełnienia nowych obowiązków, tym razem w podlaskim garnizonie.

Łęczna 11 marca 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Z kraju i ze świata

loading...

Ciekawostki

loading...

Wydarzenie kulturalne

loading...

Sport w regionie

loading...

Gospodarka

loading...

Społeczństwo

loading...

Hyde Park

loading...

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876