loading...

Od piątku do poniedziałku na drogach Lubelszczyzny doszło do 10 wypadków drogowych, w których 2 osoby zginęły, a 13 odniosło obrażenia. Poniedziałek zaczął się od tragicznego wypadku w miejscowości Stoczek.

Od początku weekendu była słoneczna pogoda. Dobre warunki atmosferyczne stanowiły dla niektórych zachętę do ryzykownej i niebezpiecznej jazdy. Od piątku do niedzieli na drogach Lubelszczyzny doszło do 4 wypadków drogowych, w których 3 osoby zostały ranne, a 1 zginęła. Natomiast bilans 4 dni to 10 wypadków, w których zginęły dwie osoby a dziesięć zostało rannych.

Poniedziałek zaczął się od tragicznego wypadku w miejscowości Stoczek. Do wypadku doszło rano około godziny 6:30. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Kia Rio na prostym odcinku drogi w miejscowości Stoczek, gmina Czemierniki z nieznanych jak dotąd przyczyn zjechał z drogi na prawe pobocze, a następnie uderzył w betonowy słup linii energetycznych. Na miejscu zdarzenia zginął 23-letni pasażer auta, mieszkaniec gminy Siemień. 26-letni kierujący oraz 21-letni pasażer, również mieszkańcy gminy Siemień, z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

W ciągu czterech dni świątecznego weekendu odnotowano także 129 kolizji a zatrzymanych zostało 64 nietrzeźwych kierujących.

Łęczna 5 kwietnia 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Z kraju i ze świata

loading...

Ciekawostki

loading...

Wydarzenie kulturalne

loading...

Sport w regionie

loading...

Gospodarka

loading...

Społeczństwo

loading...

Hyde Park

loading...

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876