loading...

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło dzisiaj nad ranem na drodze krajowej numer 12. Kierujący mercedesem mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z busem. Poniósł śmierć na miejscu.

- Dzisiaj, 18 października po godzinie 4.00 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Lechówka w gminie Siedliszcze – informuje komisarz Ewa Czyż. Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Mercedes 36-letni mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem typu bus marki Volkswagen, którym kierował 37-letni mieszkaniec gminy Kamień.

Kierowca mercedesa jechał sam. W wyniku tego zdarzenia poniósł śmierć na miejscu. Busem podróżowało dwóch pasażerów, jeden z nich z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierowca volkswagena był trzeźwy.

Na czas czynności z udziałem prokuratora droga była całkowicie zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy.

Łęczna 18 października 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Z kraju i ze świata

loading...

Ciekawostki

loading...

Wydarzenie kulturalne

loading...

Sport w regionie

loading...

Gospodarka

loading...

Społeczństwo

loading...

Hyde Park

loading...

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876